Biebs ma kolejną dziarę!

Wytatuował sobie oko...

Biebs najwyraźniej planuje w niedługim czasie pobić rekord w liczbie tatuaży, bo dodając je w tym tempie, niedługo będzie miał problem ze znalezieniem wolnego miejsca na kolejne… Tym razem Bieber wytatuował sobie… oko. I to nie byle jakie oko, tylko* jego mamy, Pattie Malette.* Jego fotkę udostępnił najpierw tatuażysta z salonu Bang Bang Tattoos, który wykonał nową dziarkę Justina.

Wytatuowane oko znalazło się na wewnętrznej stronie lewej ręki Biebsa, w zgięciu łokcia. Czemu akurat oko? Prawdopodobnie chodzi o symbol opieki jego mamy, z którą piosenkarz jest bardzo związany. Pattie, która wychowywała go jako samotna matka, niejednokrotnie podkreślała, że zawsze wspiera i będzie wspierać swojego syna, niezależnie od okoliczności.

Biebs wrzucił też dokumentację na swój Instagram. Fotka tatuażu została podpisana: ‘Mama zawsze patrzy’.

Niedawno Pattie w wywiadzie przyznała, że zdaje sobie sprawę z nie najlepszej ostatnimi czasy reputacji Biebera. ‘Zdecydowanie myślę, że ma kiepską reputację, ale też nie jestem tak naiwna, by sądzić, że moje dziecko jest idealne i podejmuje same najlepsze decyzje’ – powiedziała.__ ‘On wie, z czym się nie zgadzam, ale wie też o wszystkim, dzięki czemu jestem z niego dumna’ __– dodała.

Co myślicie o takiej dziarze?

Czwartek, 18. Lipca 2013

fb custom audience

adform