Selena zauroczona Bradleyem?

Podobno zrobił na niej ogromne wrażenie!

Selena Gomez co prawda sama jest już gwiazdą i jednocześnie sexy laską, ale wciąż poznawanie hollywoodzkich przystojniaków jest dla niej nie lada przeżyciem! Jakiś czas temu w wywiadzie opowiadała, jak poznała Brada Pitta, po czym z wrażenia długo jeszcze nie mogła ochłonąć. Niedawno za to* po raz pierwszy spotkała Bradleya Coopera.* I było to kolejne spotkanie, nad którym nie od razu mogła przejść do porządku dziennego! Sel przyznała się, że poznanie Bradleya spowodowało, że* zmiękły jej kolana i była tak zdenerwowana, że nawet nie pamięta, o czym rozmawiali.* ‘Chciałam mu powiedzieć, że jest wspaniałym aktorem, ale onieśmielił mnie swoim spojrzeniem’ – powiedziała.

Sel opowiadała też niedawno, że życie ‘na widelcu’ jest dla niej czasami bardzo stresujące. Podobno zwłaszcza, gdy rozstawała się z Bieberem, *jej sława dawała jej się we znaki. *__’Jestem pewna, że można znaleźć zdjęcia mnie kompletnie zestresowanej tym wszystkim. I to jest ciężkie, bo co zrobisz? Będziesz siedzieć w domu, ukrywać się i nigdzie nie wychodzić?’.__

Nie da się ukryć – coś za coś. Ale trudno nie pozazdrościć Selenie poznawania największych hollywoodzkich przystojniaków, nie?

Piątek, 19. Lipca 2013

fb custom audience

adform