Kanye West ma wątpliwości co do Kim?

Podobno nie jest pewien, czy chce wziąć z nią ślub...

Kim Kardashian i Kanye West co prawda postawili na prywatność i od narodzin małej North nie opowiadają o swoim życiu rodzinnym, ale to wcale nie ostudziło atmosfery wokół pary! Dlatego nadal nie brakuje w mediach plotek na ich temat. Tym razem okazało się, że podobno Kanye i Kim nie wzięli jeszcze ślubu, bo Kanye ma wątpliwości! Chociaż już od dawna fani próbują się domyślić, kiedy ci dwoje staną przed ołtarzem, wygląda na to, że raper ociąga się z ostateczną decyzją.

Nie chodzi jednak o samą Kim. Informatorzy z ich otoczenia zgodnie twierdzą, że ci dwoje mają absolutnego bzika na punkcie swojej nowonarodzonej córeczki, a także – że bardzo się kochają. *Kanye nie jest zachwycony perspektywą… dołączenia do rodziny Kardashianów! *West raczej sceptycznie podchodzi do metody budowania kariery tej rodziny, a Kim niejednokrotnie lądowała w samym środku konfliktu pomiędzy swoim chłopakiem, a swoją mamą, Kris Jenner.

‘Kanye uważa, że [Kris] będzie chciała wielkiego, wystawnego i publicznego ślubu. I niezbyt mu się to podoba. Kocha Kim, ale nienawidzi tej całej kontroli, z którą się wiąże bycie z nią. Kiedy fotografowie za nim chodzą, odwraca się’ – mówi informator.

Z kolei mama Kim deklaruje, że ich małżeństwo nie wpłynęłoby dobrze na… reputację Kardashianów! ‘To będzie trzecie małżeństwo Kim i Kris sugeruje, że marce Kardashian niepotrzebny jest kolejny rozwód. Byłaby szczęśliwa, jeśli Kanye i Kim w ogóle nie wezmą ślubu, bo Kanye nawet nie pozwoliłby jej zwołać fotoreporterów’.

No cóż… nie zazdrościmy Kim tej sytuacji. Jak myślicie, Kanye się w końcu przełamie i poprosi swoją dziewczynę o rękę?

Piątek, 19. Lipca 2013

fb custom audience

adform