'Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia'

Zobacz nową zajawkę!

Twórcy kolejnej części ekranizacji powieści Suzanne Collins, ‘W Pierścieniu Ognia’, udostępnili właśnie nowy trailer! Kontynuacja hitu ‘Igrzyska Śmierci’ premierę ma zaplanowaną dopiero na listopad tego roku, ale fani już mogą poznać przedsmak tego, co ich czeka. W filmie reżyserowanym przez* Francisa Lawrence’a* ponownie wystąpią Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth i Woody Harrelson.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Katniss i Peeta, przygotowując się do Tournee Zwycięzców odkryją, że niechcący zainspirowali obywateli państwa Panem do zamieszek i rebelii. W dodatku tegoroczne, 75. Igrzyska, wiążą się z zaskakującym obrotem spraw – tym razem zmierzą się ze sobą zwycięzcy poprzednich edycji, główna bohaterka będzie więc miała przed sobą jeszcze trudniejsze zadanie!

*Nowa zajawka trwa prawie 2,5 minuty. *Widzimy na niej wszystkich głównych bohaterów – Katniss i Peetę, Gale’a, Prim, siostrę Katniss, czy prezydenta Snowa, który stwierdza: ‘Ona musi zostać wyeliminowana’. Druga zajawka, w przeciwieństwie do pierwszej, bardziej niż na podróży Katniss skupia się na pokazaniu niepokojów społecznych i zamieszek.

Trailer możecie obejrzeć TUTAJ. Wybieracie się do kina na kolejną część ‘Igrzysk Śmierci’?

Poniedziałek, 22. Lipca 2013

fb custom audience

adform