Penelope Cruz ma kolejne dziecko!

Urodziła córeczkę. Gratulacje!

Cały świat żyje teraz narodzinami królewskiego potomka w Wielkiej Brytanii, tymczasem inna sławna para również doczekała się malucha! *Penelope Cruz tego samego dnia – 22 lipca – urodziła swoje drugie dziecko, dziewczynkę. *Tatą malucha jest mąż aktorki, Javier Bardem. Na szczęście wszystko przebiegło bez komplikacji, a mama i córeczka mają się dobrze.

Penelope rodziła w Madrycie. Chociaż ona i jej mąż są bardzo szczęśliwi z powiększenia rodziny, nie da się ukryć, że również czas odgrywał tu rolę. Cruz ma już prawie czterdzieści lat, a Bardem – 44, więc *niedługo mogłoby być dla nich zwyczajnie za późno na kolejne dzieci. *Ich pierwszy synek, Leo, ma w tej chwili półtora roku. Para niechętnie dzieli się z mediami informacjami o swoim życiu prywatnym, na razie więc nie wiadomo, jakie imię nadadzą córce.

Sama Penelope po urodzeniu Leo *świetnie się odnalazła w roli matki. *__’To rewolucyjne doświadczenie’__ – powiedziała wtedy w wywiadzie. ‘To najlepszy sposób, w jaki mogę to opisać. Natura jest bardzo mądra i daje ci dziewięć miesięcy, aby się przygotować, ale w tym momencie – kiedy widzisz tę twarzyczkę – zmieniasz się na zawsze’.

Gratulujemy!

Środa, 24. Lipca 2013

fb custom audience

adform