Kim chce być jak Beyoncé?

Wzoruje się na jej figurze...

Niedawno plotkowano o tym, że Beyoncé i Jay-Z zaprzyjaźnili się z Kim Kardashian i Kanye Westem. I nic dziwnego – oprócz spraw zawodowych, łączy ich teraz także rodzicielstwo! Córeczka Bey, Blue Ivy, jest niewiele starsza od North, córki Kim. Macierzyństwo Bey to podobno jeden z powodów, dla których Kim… inspiruje się Queen B.! Podobno Kardashianka *chciałaby być taka jak Beyoncé, *przede wszystkim jeśli chodzi o figurę. Tym bardziej, że Bey bardzo szybko po porodzie zrzuciła nadprogramowe kilogramy i znów pojawiła się na scenie…

Teraz to Kim jest podobno skoncentrowana na odzyskaniu swojej figury. Unika wszelkich wypraw w miejsca publiczne i planuje pokazać się fotoreporterom dopiero, gdy osiągnie swój cel. Co prawda niedawno jeden ze świadków miał ponoć okazję zobaczyć Kim i przyznał, że straciła już sporo wagi. Wygląda jednak na to, że Kardashianka przybrała podobną strategię, jak Bey, i planuje pokazać się publicznie dopiero kilka tygodni po porodzie – już jako szczupła laska.

Informator twierdzi, że jak na razie zalecenia lekarzy pozostawiły Kim sfrustrowaną.__ ‘Ona nie może zrzucić tej wagi tak szybko, jak by chciała’__ – mówi.__ ‘Jest sfrustrowana, że nie może jeszcze ćwiczyć’. __Dodaje, że Bey jest dla Kim idolką, której chciałaby dorównać.

No cóż… Chyba każdy chciałby być jak Beyoncé, ale w przypadku Kim to jednak trochę zaskakujące, prawda?

Środa, 24. Lipca 2013

fb custom audience

adform