1D mają już trzy lata!

Zespół obchodził kolejną rocznicę istnienia

One Direction istnieją już od trzech lat! Chłopaki mają co świętować – te trzy lata istnienia zespołu to był ciągły rozwój i pasmo kolejnych sukcesów. Nagrywali kolejne krążki, single, kręcili klipy, jeździli po świecie z koncertami i brali udział w akcjach charytatywnych. Chociaż w programie X Factor – od którego zaczęła się ich kariera – zajęli dopiero trzecie miejsce, to chyba nie przesadzając można powiedzieć, że wygrali. W końcu są obecnie jednym z największych boysbandów na świecie, a połączenie chłopaków w zespół było pomysłem producentów programu.

Chłopcy poza tysiącami zakochanych fanek na całym świecie i wypchanymi kontami w banku, mają też już na koncie nagrodyBRIT Award, MTV Video Music Award Brasil czy Nickelodeon Kid’s Choice Award to tylko niektóre spośród statuetek, które świadczą o ich ogromnym sukcesie.

Obecnie 1D pracują nad nową płytą, zbliża się też premiera ich nowego filmu. Niedawno za to wydali singiel* ‘Best Song Ever’ z oryginalnym klipem,* który tak się spodobał Directionersom, że ma okazję pobić rekord na YouTube!

Jak chłopaki celebrowali swoje święto? Harry napisał na Twitterze: ‘3 lata.. Szczerze, nie mogę w to uwierzyć. Dziękujemy wam bardzo za wszystko, jesteśmy szczęściarzami, że was mamy. Dzięki wam to wszystko sprawia nam coraz większą frajdę’.

‘Już 3 lata! Gdzie zniknął ten czas! Uwielbiam każdą minutę. Dziękujemy za to, że jesteście najlepszymi fanami w historii, kocham każdego z was!’ – napisał Liam.

__’Wyobraźcie sobie, za godzinę stukną nam 3 lata razem! Dziękuję wam bardzo! Najlepsze trzy lata w historii! To dzięki wam’ __– oznajmił z kolei Niall.

Gratulujemy chłopakom z okazji urodzin zespołu! Macie dla nich jakieś specjalne życzenia?

Środa, 24. Lipca 2013

fb custom audience

adform