Chris Brown zadeklarował, że jest singlem...

...a co na to Karrueche Tran?

*Nieustanna drama pomiędzy Chrisem Brownem a Rihanną i Karrueche Tran *wydaje się wciąż trwać. Odkąd raper zerwał z Riri, Karrueche nie odstępowała go niemal na krok. Dla wszystkich więc było logiczne, że Chris i ona po prostu znowu są razem. Tymczasem *Brown w niedawnym wywiadzie oznajmił, że jest singlem. *Co na to dziewczyny?

Riri od czasu ich zerwania i tak nie ma ze swoim eks zbyt dobrego kontaktu. Między nimi trwa raczej zimna wojna. Ale Karrueche była przy nim cały czas, mówiono nawet, że zamieszkali ze sobą… Tymczasem ona sama podobno wcale się nie martwi jego wyznaniem!

‘Nie ma nic przeciwko temu, co powiedział, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co jest między nimi’ – wyznał niedawno informator. *’Nie nazwali nigdy swojej relacji, więc to jego prawo, by powiedzieć, że jest singlem. *Ona się tym w ogóle nie przejęła’.

Dodał też:__ ‘Nie zamierza zmuszać go, żeby robił coś, czego nie chce robić. *Nie jest desperatką. *Lubi to, co jest między nimi, ta relacja się układa. Rozmawiają, spędzają razem czas i to jest dla niej w porządku. Czuje się z tym komfortowo’.__

Jak myślicie, Karrueche rzeczywiście nie ma problemu z tym, że Chris jest singlem? A może po prostu wie, że nie ma wyjścia, jeśli chce zatrzymać go przy sobie?

Czwartek, 25. Lipca 2013

fb custom audience

adform