Rob i Kristen – było więcej zdrad?

Podobno Pattinson miał wcześniej romans!

Co prawda po związku Roberta Pattinsona z Kristen Stewart nie ma już śladu, ale plotki wokół nich wciąż krążą! W dodatku wygląda na to, że może się szykować kolejna afera ze zdradą… *Według ostatnich plotek to nie Kristen pierwsza zaliczyła ‘skok w bok’, lecz właśnie Rob! *Podobno w 2011 roku kręcił z Caitlin, córką reżysera ‘Cosmopolis’, Davida Cronenberga.

Ostatnio Rob był łączony na portalach plotkarskich z różnymi dziewczynami, przede wszystkim z Riley Keough, jednak ten ostatni news prawdopodobnie będzie dla Kristen szczególnie przygnębiający. W końcu *ci dwoje w tym okresie jak najbardziej byli parą… *Kristen pomału odżywa, jednak pierwsze chwile po ich rozstaniu były dla niej wyjątkowo ciężkie. Osoby z jej otoczenia opowiadały, że niechętnie wychodziła z domu, ale nie chciała też nawet na chwilę zostać sama – dlatego cały czas ktoś z przyjaciół był u niej.

Świadkowie z planu opowiadają, że Pattinson otwarcie flirtował z Caitlin i od razu było widać, że łączy ich coś więcej. Kristen podobno nie odwiedziła go przez te dwa miesiące, gdy on i Caitlin zbliżali się do siebie. Nie da się jednak ukryć, że wszystko wydarzyło się, zanim Stewart wdała się w romans z reżyserem ‘Królewny Śnieżki i Łowcy’, Rupertem Sandersem, co wywołało wielki skandal i skłoniło aktorkę do wielu prób odzyskania zaufania ukochanego…

Jak myślicie, to może być prawda? Rob zdradził Kristen?

Czwartek, 25. Lipca 2013

fb custom audience

adform