Little Mix pracują nad nowym krążkiem!

Dziewczyny obiecują bardziej 'dojrzałe' brzmienie

Dziewczyny z zespołu Little Mix podczas jednego z niedawnych wywiadów opowiadały o swoich muzycznych planach. Wyjawiły, że pracują nad nowym krążkiem i że mają mnóstwo dobrej zabawy w studiu nagraniowym.

‘Świetnie się bawimy w studiu. Myślę, że nasza nowa muzyka to będą trochę dojrzalsze dźwięki niż na poprzednim albumie’ – przyznała Leigh Anne Pinnock. Chociaż jednak dziewczyny chcą pokazać fanom, że ich twórczość ewoluuje, Jessy Nelson podkreśliła, że na płycie znajdą się też kawałki nawiązujące do ich pierwszego albumu, ‘DNA’.

‘Mogę powiedzieć, że będzie ’Wings’ numer dwa. Ale wciąż przy utrzymaniu naszego Little Mixowego brzmienia!’ – powiedziała. Cóż, to wciąż nie za wiele szczegółów, ale to, co na razie wyjawiły dziewczyny brzmi całkiem obiecująco!

Z kolei Perrie Edwards niedawno zdradziła coś z zupełnie innej beczki – przyznała, że jest wielką fanką postaci granej przez jej chłopaka, Zayna Malika, w klipie One Direction do ‘Best Song Ever’. Przypomnijmy, że Zayn wcielił się tam w… sexy sekretarkę! Koleżanka Perrie z zespołu, Jade Thirwall, również była zachwycona ich teledyskiem. Po jego premierze napisała na Twitterze, że nie może przestać się z niego śmiać, a dziewczęcy choreograf Leeroy (w którego wcielił się Liam Payne) powinien… wyreżyserować nowy klip dla Little Mix!

Czekacie na nowy album Little Mix?

Piątek, 26. Lipca 2013

fb custom audience

adform