Książę Harry zajmie się bratankiem?

Planuje mu zapewnić... jak najwięcej rozrywki!

Rozrywkowy książę Harry wyjawił w wywiadzie, jak widzi swoją rolę w wychowywaniu swojego nowo narodzonego bratanka! Przyznał, że jest zachwycony faktem, że został wujkiem księcia Jerzego, a reporterom oznajmił, że przede wszystkim zamierza się upewnić, iż przyszły król ma zapewnioną… rozrywkę! *Powiedział, że czuje się zobowiązany dopilnować, by mały książę miał zapewnione dobre wychowanie, trzymał się z dala od niebezpieczeństw i dobrze się bawił… Zażartował też, że *za opiekę nad maluchem zamierza pobierać opłatę od swojego brata, księcia Williama i jego żony, Kate Middleton.__ ‘Mam tylko nadzieję, że mój brat zdaje sobie sprawę, jak wysokie są moje stawki za niańczenie dzieci’__ – dodał.

Książę miał już okazję potrzymać na rękach bratanka – powiedział, że *fantastycznym uczuciem było powitać nowego członka rodziny. *Mały książę Jerzy podobno płakał wniebogłosy, gdy się pierwszy raz poznali we wtorkowe popołudnie – jak tylko Kate i William przywieźli swojego syna do Pałacu Kensington.

Harry nie miał jednak zbyt wiele do powiedzenia na temat samego malucha – zapytany o niego, odparł, że__ ‘był mniej więcej takiej długości i takiej szerokości’…__

Piątek, 26. Lipca 2013

fb custom audience

adform