Dziadkowe Biebsa stają w jego obronie:

'To tylko 19-letni chłopak'

Biebs ewidentnie ma teraz nie najlepszy czas, ale przynajmniej może mieć pewność, że jego bliscy będą za nim stali murem. Chociaż jego mama, Pattie Malette, w wywiadach przyznaje, że nie pochwala występków syna, to później dodaje, że zawsze będzie go wspierać, niezależnie od okoliczności. Jakiś czas temu podobną deklarację złożył jego menadżer, Scooter Braun, odnosząc się do plotek o zakończeniu współpracy między nim a Justinem. Braun zapewnił, że Biebs jest dla niego jak członek rodziny i nie ma mowy o żadnym zawodowym rozstaniu.

Niedawno kolejne osoby postanowiły publicznie zadeklarować wsparcie dla Biebera – jego dziadkowie! Jego babcia, Diane Dale, broniła swojego wnuka i przyznała, że nie podoba jej się inwazja paparazzich na jego życie prywatne. __’To kompletne szaleństwo. Jest mi przykro z powodu Justina przez cały czas, bo paparazzi bez przerwy go dręczą’ __– powiedziała. Wszystkie inne dzieciaki robią dokładnie te same rzeczy i nikt nic nie mówi – dodała.

Również dziadek Biebsa powiedział parę słów na ten temat: To tylko 19-letni chłopak – i zanim zaczniecie go krytykować, zastanówcie się, co robią wasze 19-letnie dzieciaki?’.

Biebs jest ostatnio bez przerwy w centrum uwagi, a media stawiają go w niezbyt korzystnym świetle jako sprawiającego problemy, ośmieszającego się i nieustannie popadającego w kłopoty.

Co o tym myślicie? Dziadkowie Justina mają rację mówiąc, że on po prostu zachowuje się jak typowy 19-latek?

Piątek, 26. Lipca 2013

fb custom audience

adform