Pierwszy singiel Lady Gagi

Znamy już tytuł kawałka, który Gaga wykona na gali VMA 2013!

Premiera nowego krążka Lady Gagi zbliża się wielkimi krokami – ARTPOP’ ukaże się na sklepowych półkach 11 listopada. Na razie jednak fani z niecierpliwością czekają na pierwszy singiel! Mother Monster niedawno ujawniła, że udostępni go 19 sierpnia, *a teraz wiemy też już, jak będzie zatytułowany.__ ‘19 sierpnia będziecie mogli kupić singiel ’Applause’* i przedpremierowo zamówić krążek ‘ARTPOP’ – Gaga’__ – napisała na fotce, którą umieściła na swoim Twitterze. Na zdjęciu widać artystkę trzymającą wytatuowane plastikowe ramię… Oprócz tego Gaga udostępniła też okładkę singla – to zdjęcie jej twarzy pomalowanej w stylu mima albo klauna. W wywiadzie* Mother Monster wyznała, że ‘żyje dla aplauzu’* i stąd pomysł na tytuł piosenki.

Na nowy album Little Monsters musieli sporo czekać – jej ‘Born This Way’ ukazał się w 2011 roku. W dodatku parę miesięcy temu zmagała się z problemami zdrowotnymi, które zmusiły ją do odwołania wielu koncertów w USA. Mimo to w niedawnym rankingu Forbesa okazało się, że to właśnie Mother Monster jest najbogatszą gwiazdą poniżej trzydziestki. Na jej konto wpłynęło około 80 milionów dolarów!

Kilka dni po wydaniu ‘Applause’ gwiazda wykona ten numer po raz pierwszy na żywo – wystąpi z nim 25 sierpnia podczas MTV Video Music Awards (pełną listę nominowanych możecie zobaczyć TUTAJ, a na stronie MTV VMA głosujecie na swoich faworytów). Sądząc po kampanii promującej jej nowy krążek, Gaga nie zamierza rezygnować ze swojego kontrowersyjnego scenicznego wizerunku, więc może być szokująco!

Poniedziałek, 29. Lipca 2013

fb custom audience

adform