Gaga wróciła na Twittera...

...i już wzbudza kontrowersje!

Lady Gaga w weekend wreszcie przełamała swoje milczenie na Twitterze, trwające od lutego. Od kilku miesięcy Gaga nie publikowała tam niczego, nie licząc kilku retweetów. W sobotę powróciła do swoich followersów w typowym dla siebie, kontrowersyjnym stylu – wrzucając swoją nagą fotkę. W ten sposób zapowiedziała, że już tylko 24 dni zostały do premiery jej najnowszego singla. Singla, który zostanie wykonany premierowo na gali MTV Video Music Awards 2013!

‘Pierwszy singiel z ’ARTPOP’ nadchodzi 19 sierpnia #24dni’ – napisała. Do postu dołączyła link ze swoją fotką, na której siedzi nago – jeśli nie liczyć tatuażu i czarnych skarpetek –* na fotelu wykonanym z części elektronicznych!*

Oprócz tego Gaga w miniony weekend wyjawiła tytuł swojego singla (‘Applause’), a na łamach magazynu ’Women’s Wear Daily’, oprócz wywiadu z nią, pojawiła się okładka singla, *ukazująca twarz Gagi pomalowaną w stylu klauna. Mother Monster, zapowiadając premierę kawałka ‘Applause’, udostępniła też *zdjęcie, na którym trzyma plastikową, wytatuowaną rękę.

Jak myślicie, jakie jeszcze niespodzianki szykuje Lady Gaga?

Poniedziałek, 29. Lipca 2013

fb custom audience

adform