Zayn Malik jako sexy sekretarka?

Spodobało mu się to!

Zayn Malik w klipie One Direction do ‘Best Song Ever’ wcielił się w ‘sexy, sexy sekretarkę’. *Co prawda każdy z chłopaków miał do odegrania rolę zupełnie dla siebie nietypową, w dodatku byli tak ucharakteryzowani, że trudno byłoby ich rozpoznać… Jednak tylko Zaynowi przypadła w udziale rola kobiety! *Jak sobie poradził?

W klipie zza kulis teledysku wyznał, że całkiem mu się to spodobało! *Musiał zakryć swoje tatuaże, włożyć perukę z długimi, czarnymi lokami, okulary, no i oczywiście makijaż. Samo to by jednak nie wystarczyło, by uzyskać odpowiedni efekt – na szczęście *Zayn świetnie się wczuł w swoją rolę, ujawniając – podobnie, jak reszta chłopaków z zespołu – niemały talent komediowy! Udało mu się sparodiować nie tylko kobiece gesty, lecz nawet zalotne spojrzenie spod rzęs…

Z kolei Harry wcielił się w nerda z przylizanymi włosami i w ogromnych okularach, a Liam wyjątkowo spodobał się Directionersom jako dziewczęcy choreograf o imieniu Leeroy. Niall i Louis odegrali starszych kolesi – szychy z branży muzycznej.

A Wam jak się podoba Zayn jako sexy sekretarka? Daje radę, nie?

Poniedziałek, 29. Lipca 2013

fb custom audience

adform