MUSIC IS ON: Pitbull

Piątek, 2 sierpnia, godz. 19:20

W najbliższy piątek o godz. 19:20 startujemy z kolejną edycją Music Is On, a w niej dokument z serii Behind the Music! Tym razem gwiazdą programu będzie Pitbull.

Pitbull (Armando Christian Pérez) to w muzycznej branży człowiek-instytucja. Raper, wokalista, autor tekstów, a także producent muzyczny. Pierwszy solowy album wydał w 2004 roku (‘M.I.A.M.I.’). Jednak dopiero czwarty krążek – ‘Rebelution’ – sprawił, że zrobiło się o nim naprawdę głośno. To właśnie na tej płycie znalazł się pierwszy kawałek Pitbulla, który trafił na międzynarodowe listy przebojów – ‘I Know You Want Me (Calle Ocho)’. Dzięki sukcesowi tej piosenki, album ‘Rebelution’ sprzedał się w ponad 7,5 miliona egzemplarzy! Do dziś Pitbull ma na swoim koncie już 7 długogrających albumów, z czego ostatni – ‘Global Warming’ – ukazał się w zeszłym roku. Gwiazdor znany jest również z ogromnej ilości muzycznych kolaboracji (min. z Usherem, Cypress Hill i Alexandrą Burke).

Chcecie wiedzieć więcej? Poznać Pitbulla od kulis? Dowiedzieć się, jakie ma podejście do życia, muzyki i… swojej mamy? *Tego wszystkiego dowiecie się już w piątek, o godz. 19:20 w MUSIC IS ON: Pitbull! *

MUSIC IS ON: Pitbull

piątek, 2 sierpnia, godz. 19:20

Poniedziałek, 29. Lipca 2013

fb custom audience

adform