Johnny Depp zakończy karierę?

'chcę zorganizować sobie życie na nowo'

Johnny Depp wyjawił niedawno, że koniec jego kariery aktorskiej może być ‘prawdopodobnie niezbyt odległy’. Podczas wywiadu w trakcie promocji jego ostatniego filmu ‘The Lone Ranger’, czyli ‘Jeździec znikąd’, przyznał, że rozważa oddanie się ‘spokojniejszemu życiu’.

‘W pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać, a kiedy dodajesz do siebie liczbę dialogów, które przeprowadzasz, powiedzmy, rocznie, wychodzi ci, że wypowiadasz więcej słów jako postaci przed kamerą, niż jako ty sam – powiedział. Dodał też, że kiedy zdał sobie z tego sprawę, zrozumiał, że to szaleństwo. Dlatego pomału myśli o przeorganizowaniu całego swojego życia.

‘Nie powiedziałbym, że to może nastąpić w każdej sekundzie, ale prawdopodobnie za niedługi czas – oznajmił na temat końca swojej kariery.

Depp ma na koncie ogromną liczbę kultowych kreacji aktorskich. Na pewno zostanie zapamiętany jako Jack Sparrow z ‘Piratów z Karaibów’ czy Edward Nożycoręki. Jednak mamy nadzieję, że wzorem wielu innych aktorów tylko tak się odgraża, a kariery wcale tak szybko nie zakończy!

A Wam jak się wydaje?

Wtorek, 30. Lipca 2013

fb custom audience

adform