Nicki Minaj zaręczona?

Przyłapana z pierścionkiem!

Wszystko wskazuje na to, że Nicki Minaj się zaręczyła! *Kilka dni temu amerykański DJ, Khaled, na antenie MTV *publicznie się jej oświadczył. Patrząc prosto do kamery, oznajmił:__ ‘Nicki Minaj, jestem w MTV, będę z tobą szczery; kocham cię. Lubię się, pragnę cię, chce, żebyś była moja’__. Chwilę później padło też pytanie: ‘Nicki Minaj, wyjdziesz za mnie?. Dodał też, że zrozumie, jeśli raperka będzie potrzebowała czasu na przemyślenie odpowiedzi, ale zapewnił, że mówi całkowicie serio.

Nie były to tylko puste słowa – Khaled pokazał na antenie pierścionek zaręczynowy, jaki wybrał dla Nicki. Podobno jego wartość to około 500 tysięcy dolarów!

Jak się skończyła cała historia? Oficjalnie nic nie wiadomo, a Minaj w żaden sposób nie odniosła się do tej sytuacji. Wywołała jednak plotki o tym, że przyjęła zaręczyny, gdy wrzuciła na Instagram swoją fotkę w koszulce z napisem ‘LOVE’, a później paparazzi przyłapali ją z pierścionkiem na palcu! Czy był to ten sam, który zaoferował jej Khaled? Nie wiadomo, ale jest bardzo podobny…

Co o tym myślicie, pasują do siebie?

Wtorek, 30. Lipca 2013

fb custom audience

adform