Nowy teledysk Timberlake'a!

Zobacz klip do 'Take Back the Night'

W necie pojawił się nowy klip Justina Timberlake’a, zrealizowany do kawałka ‘Take Back The Night’! Piosenka jest pierwszym singlem z krążka ‘20/20 Experience – 2 of 2’, który ukaże się 30 września.

Zgodnie z oświadczeniem na oficjalnej stronie Justina, klip ‘nawiązuje do czasów, gdy to właśnie nocne życie rządziło Nowym Jorkiem, miastem, które nigdy nie śpi’, a także ‘kusi wszystkich w zasięgu słuchu, przypominając, że noc dysponuje nieograniczonymi możliwościami. W klipie Timberlake tańczy i spaceruje nowojorskimi ulicami, zatrzymując się w Chinatown czy Yankee Stadium, gdzie występuje z zespołem na żywo. Co ciekawe, *nie obyło się bez kontrowersji *- gwiazdor znalazł się pod ostrzałem krytyki po wydaniu singla. Poszło o tytuł piosenki, który jest taki sam, jak nazwa znanej fundacji przeciwdziałającej napaściom na tle seksualnym.

Sam Justin jednak jest obecnie na fali sukcesu – doczekał się aż sześciu nominacji do MTV Video Music Awards, a w październiku rusza ze swoją trasą koncertową ‘20/20 Experience World Tour’ – pierwszą od sześciu lat!

Klip do ‘Take Back the Night’ możecie zobaczyć TUTAJ. Fajny?

Środa, 31. Lipca 2013

fb custom audience

adform