Gaz Beadle zamierza się... ustatkować?!

Gwiazdor 'Ekipy z Newcastle' rzuci imprezowanie – pewnego dnia...

Gaz Beadle z ‘Ekipy z Newcastle’ lubi prowadzić dość swobodny tryb życia. Jak sam przyznał, jest młody, wolny, jest singlem – więc* inni nie powinni go krytykować za to, że często wychodzi na miasto ze znajomymi i świetnie się bawi.* Jednak niedawno Gaz oznajmił, że* zamierza się… ustatkować! *Na szczęście doprecyzował, że ma na myśli bliżej nieokreśloną przyszłość…

‘Jak by nie patrzeć, jestem wolnym facetem. Będę dobrze się bawił i wychodził na podryw z kumplami, ale pewnego dnia się ustatkuję..#serioustweet’ – napisał na swoim Twitterze.

Mimo swojego imidżu, Gaz twierdzi, że tak naprawdę wcale nie jest typem nieuleczalnego kobieciarza. Przed udziałem w programie był w długim związku z pewną dziewczyną o imieniu Emily. Wypowiedział się kiedyś na ten temat: ‘Ludzie nigdy nie wierzą, że rzeczywiście byłem wierny w związku, ale tak było. Nie szukam Tej Jedynej, ale wiem, że pewnego dnia ją spotkam. Chciałbym się ożenić i mieć dzieci. Dodał też: ‘Sporo moich kolegów ma swoje domy i rodziny, więc to zdecydowanie jest to, czego chciałbym i dla siebie. Chciałbym mieć małego-mnie’.

Gaz jako stateczny mąż i tata… umiecie to sobie wyobrazić?

Oglądajcie go w nowych odcinkach Ekipy z Newcastle, w każdą niedzielę o godz. 23:00!

Środa, 31. Lipca 2013

fb custom audience

adform