Taylor Swift jako... vintage Barbie?

Zobacz jej fotki na paddle-boardzie!

W sieci pojawiły się niedawno fotki Taylor Swift, na których widać, jak gwiazda spędza swój wolny czas. Chociaż była ostatnio bardzo zajęta koncertami w ramach trasy ‘Red’, a także innymi zawodowymi zobowiązaniami, udało jej się wygospodarować kilka chwil tylko dla siebie. I postawiła na odkrywanie nowych pasji!

Tay wraz ze swoim przyjacielem i kumplem z trasy koncertowej, Edem Sheeranem, zdecydowali się spróbować swoich sił w paddle-boardingu. Paddle Board to specjalne deski do pływania, w których żagiel zastąpiono… wiosłem. W necie pojawiło się natychmiast sporo złośliwych komentarzy, wykpiwających nie tylko strój kąpielowy Taylor w stylu vintage, ale też pozy i miny jej i Eda, po których można się domyślić, że nie za bardzo ogarniają ten sport!

O ile jednak trudno nam po fotkach ocenić ich skille pływackie, o tyle naszym zdaniem Swift w swojej stylówie wygląda jak idealna lalka Barbie z lat 60. Zresztą jej zamiłowanie do kreacji w stylu retro nie jest niczym nowym i nie powinno już nikogo dziwić…

Zobaczcie poniżej! Jak myślicie?

Środa, 31. Lipca 2013

fb custom audience

adform