JWoww i Roger na terapii związkowej?

Narzeczonym chyba nie układa się najlepiej...

Wygląda na to, że JWoww i jej narzeczony Roger Mathews przechodzą przez ciężki czas. Widziano ich, jak wspólnie *wybrali się do ośrodka terapii rodzinnej… *Co ich skłoniło do tej wizyty? Oficjalnie nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że nie wróży to najlepiej.

Jenni i Roger zaręczyli się chwilę po tym, jak wspólnie skoczyli ze spadochronem. Nie zdążyli jeszcze na dobre ochłonąć, gdy Roger padł na jedno kolano i wyznał: Kocham cię bardziej, niż potrafię sobie wyobrazić. Chcę spędzić z tobą resztę swojego życia’. JWoww odpowiedziała: ‘Cała drżę. Właśnie wyskoczyłam z samolotu. W tej chwili czuję się jak najszczęśliwsza dziewczyna na świecie. Mam idealnego faceta, idealne zaręczyny, idealny pierścionek’. ‘Nigdy nie miałam czegoś tak ładnego. Moja bajka stała się rzeczywistością’ – dodała.

Czyżby ta bajka miała jednak nie mieć happy endu? Ci dwoje, wybierając się do ośrodka na terapię, mieli raczej ponure miny. Jenni wyglądała, jakby nie była w najlepszym nastroju i ubrana była wyjątkowo konserwatywnie – w długa spódnicę, top i marynarkę.

Z drugiej strony, nawet jeśli przechodzą kryzys, to wizyta na terapii świadczy o tym, że chcą spróbować rozwiązać swoje problemy. Jak myślicie, uda im się?

Trzymamy kciuki!

Środa, 31. Lipca 2013

fb custom audience

adform