Jennifer Lawrence i Bradley Cooper znowu razem!

Zobacz tych dwoje w nowej zajawce 'American Hustle'

Jennifer Lawrence i Bradley Cooper świetnie się dogadują na ekranie. Na tegorocznej gali oscarowej Jen odebrała Oscara za rolę w filmie, w którym wystąpili razem. W dodatku wygląda na to, że również współpraca z reżyserem Davidem O. Russellem była dla nich bardzo udana, skoro wszyscy troje po raz kolejny spotkali się na planie! Obecnie pracują nad ‘American Hustle’ *- oczywiście w reżyserii Russella – w którym oprócz Jen i Brada zobaczymy m.in. Christiana Bale’a, Amy Adams i Jeremy’ego Rennera. Właśnie ukazał się *pierwszy zwiastun filmu, w którym możecie zobaczyć Brada i Jen w bardzo nietypowych dla siebie charakteryzacjach!

Dwuminutowy klip nie zdradza zbyt wiele, jeśli chodzi o fabułę filmu, pokazuje za to nieźle klimat lat 70., dzięki któremu możemy zobaczyć Bradleya i Christiana w retro fryzurach, brodach i baczkach, a Jen w futrze i z wytwornym kokiem na głowie. *Wiemy tylko, że film opowiadać będzie historię oszustów, którzy zmuszeni są do współpracy z FBI, by wsypywać swoich kolegów ‘po fachu’. *Historia oparta jest na rzeczywistej sytuacji – operacji ‘Abscam’, która odbyła się na przełomie lat 70. i 80. i ostatecznie doprowadziła do skazania senatora i pięciu członków Izby Reprezentantów w rządzie USA.

W rolę agenta FBI Richiego DiMaso wcieli się właśnie Bradley, podczas gdy Jennifer zagra Rosalyn Rosenfeld, żonę postaci granej przez Christiana Bale’a. Światowa premiera ‘American Hustle’ planowana jest na grudzień, a w naszych kinach film ma pojawić się w styczniu przyszłego roku.

Zajawkę możecie obejrzeć TUTAJ.

Co myślicie? Warto czekać?

Czwartek, 01. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform