Album Seleny na pierwszym miejscu!

Jest numerem 1 na liście Billboard 200

Selena Gomez ma ostatnio sporo powodów do świętowania. Nie tylko skończyła niedawno 21 lat, co w USA oznacza osiągnięcie pełnoletniości, lecz także wydała nowy krążek, z którego jest bardzo dumna. I nie bez powodu! ‘Stars Dance’ jest jej pierwszym albumem, który dotarł na pierwsze miejsce prestiżowej listy Billboard 200. W pierwszym tygodniu od wydania został sprzedany w 97 tysiącach egzemplarzy.

Pierwszy jej album, ‘Kiss and Tell’, doczekał się miejsca 9. z wynikiem 66 tysięcy, a wydany w 2010 roku ‘A Year Without Rain’ tylko nieznacznie poprawił ten wynik z miejscem 4. ‘When The Sun Goes Down’ z 2011 sprzedano w liczbie 78 tysięcy. Wygląda więc na to, że ‘Stars Dance’ przyćmił swoich poprzedników!

Nowy krążek wyznacza w karierze Seleny *nowy, zdecydowanie dojrzalszy etap *– i to nie tylko z powodu osiągnięcia pełnoletniości przez gwiazdę. ‘Ostatnie półtora roku to był dla mnie okres przejściowy – w życiu osobistym, ale też dlatego, że stawałam się kobietą’ – mówi Selena.__ ‘Czasami nadal czuję się jak piętnastolatka’__ – dodaje.

Piosenkarka twierdzi, że jej nowe piosenki inspirowane są dojrzalszymi brzmieniami Taylor Swift i Britney Spears, a także – że jest bardzo dumna z tej płyty.__ ‘To był pierwszy raz, kiedy mogłam całkowicie poświęcić się muzyce’__ – wyjaśnia.__ ‘Mogłam mieć nad tym pełną kontrolę twórczą. Wcześniej miałam może miesiąc albo dwa na nagranie krążka, a jednocześnie grałam w serialu i dawałam koncerty. Nie miałam dobrego nastawienia, by móc dać z siebie wszystko’.__

A Wam jak się podoba ‘Stars Dance’?

Czwartek, 01. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform