Lady Gaga zdradza kolejne szczegóły...

...nadchodzącego albumu 'ARTPOP'!

Już za kilkanaście dni premiera nowego singla Lady Gagi! ‘Applause’ będzie promować nowy krążek wokalistki, ‘ARTPOP’, który ukaże się 11 listopada. Na razie Gaga jednak nie zdradzała swoim Little Monsters zbyt wielu szczegółów – wyjawiła jedynie datę premiery piosenki, jej tytuł i okładkę. Na szczęście *wczoraj wypuściła w świat kolejną garść informacji! *Mother Monster napisała o wszystkim na swoim Twitterze.

__’Singiel ‘Applause’ i klip do niego będą miały premierę tego samego dnia. ARTPOP. 8/19’ __– zatwittowała. Wideo zostało nakręcone przez Inez van Lamsweerde i Vinoodha Matadina, którzy współpracowali już z nią m.in. przy produkcji jej modowych filmów ‘You And I’ w 2011 roku, a także przy grafice dla singla ‘Applause’.

To jednak nie koniec nowości! Gaga podzieliła się też z fanami fragmentem tekstu:__ ‘Give me that thing that I love / Put your hands up make’em touch / A-P-P-L-A-U-S-E.’__

Kilka dni po premierze ‘Applause’ Mother Monster ma po raz pierwszy wykonać ten numer na żywo! Wystąpi z nim na naszej gali MTV Video Movie Awards 25 sierpnia.

Czekamy!

Czwartek, 01. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform