Louis Tomlinson podpisał kontrakt...

...z drużyną futbolową!

Louis Tomlinson właśnie podpisał kolejny kontrakt – i tym razem nie ma to nic wspólnego z wytwórnią muzyczną! Chodzi o… lokalną drużynę futbolową, Doncaster Rovers.

Nie od dziś wiadomo, że Louis jest wielkim fanem piłki nożnej. Jednak jego kontrakt obejmuje jedynie wsparcie promocyjne drużyny – chodzi o zbiórkę pieniędzy dla dziecięcego hospicjum Bluebell Wood. Mimo tego Tomlinson nie ukrywa, że jest tym faktem bardzo podjarany.

To moje marzenie z dzieciństwa – przyznał. ‘Czuję się bardzo zaszczycony, że poproszono mnie o wsparcie Rovers i że mogę pomóc zarówno klubowi, jak i niesamowitej działalności charytatywnej Bluebell Wood’.

Fani One Direction nie mają powodów do zmartwień – Louis nie zamierza porzucić kariery w zespole. Jedyne, czego klub od niego oczekuje, to pojawienie się w klubowych barwach podczas sezonu, m.in. podczas treningów.

Wcześniej Louis rozgrywał m.in. mecz charytatywny na Keepmoat Stadium. Tym razem w ramach kontraktu dostanie nawet koszulkę klubową z własnym numerem.

Piątek, 02. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform