MTV WŁĄCZA MUZYKĘ!

Muzyka jest nieodłącznym elementem życia młodych ludzi. To ona określa, kim są i jak wyglądają ich relacje z otaczającym światem. MTV nie tylko rozumie istotną rolę muzyki w życiu widzów stacji, ale również chce dostarczać im emocji z nią związanych.

Właśnie dlatego MTV postanawia wprowadzić do ramówki projekt MUSIC IS ON. Projekt będzie kompilacją różnych gatunków muzycznych, zebranych pod jednym
szyldem –* MUSIC IS ON*. Nowe pasmo obejmie dwa programy: World Stage i Behind The Music.

Jako pierwszy zostanie wyemitowany World Stage z udziałem Snoop Liona. Artystę będzie można obejrzeć podczas występu w Afryce, gdzie promował materiał z najnowszego albumu „Reincarnated”. W ramach World Stage widzowie przypomną sobie również jeden z występów zespołu Green Day. Z kolei w Behind The Music pojawią się: Notorious BIG, Enrique Iglesias, Pitbull czy Alicia Keys.

Projekt MUSIC IS ON pojawił się na antenie w ostatni piątek i będzie emitowany co tydzień przez okres wakacji (do 16 sierpnia). Nowe pasmo to projekt pilotażowy. W przyszłości MTV planuje stworzyć podobne pakiety muzyczne.
Na antenie MTV w wakacje znajdą się również następujące nowości:

*Ekipa z Cardiff *
Ekipa z Cardiff opowiada o losach zwariowanych Walijczyków, przy których przygody Ekipy z New Jersey i Ekipy z Newcastle to szkółka niedzielna. Walia kojarzy się z sielskimi krajobrazami i owcami, lecz znakiem rozpoznawczym Ekipy z New Cardiff są konflikty, seks, imprezy i jeszcze więcej imprez. Choć bohaterowie są wulgarni i wydawać by się mogło, że mają na sobie więcej make-upu niż ubrań, koniec końców udaje im się stworzyć naprawdę zgraną paczkę i pokazać, co tak naprawdę potrafią.

Premiera: 1 lipca, poniedziałek, godz. 22:00
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 22:00

Niemożliwe 3
W nowym sezonie programu kultowy skater Rob Dyrdek pokazuje widzom jeszcze lepsze i jeszcze bardziej ekstremalne niż w poprzednim sezonie, amatorskie klipy, które razem z nim komentują: raperka
i aktorka Chanel „West Coast” Dudley, aktor Sterling „Steelo” Brim oraz znani goście. W tej odsłonie programu Rob i spółka będą oceniać internetowe filmiki pod kątem nowych kategorii, m.in. takich jak: „Nut Snipers”, „Russian Good Times” i „Probably Florida”.
Emisja: niedziela, godz. 20:30
Catfish 2
Pojęcie „catfish” określa osobę, która za pomocą cyberprzestrzeni kreuje swoje alter ego. Wraz z momentem podłączenia się do sieci, powołuje do życia nową tożsamość, by polować na miłosne ofiary. W drugim sezonie projektu dokumentalnego, poznamy historie osób, które zakochują się w „partnerach” poznanych przez portale społecznościowe. Historie te, nie zawsze mają jednak szczęśliwe zakończenie…
Premiera: 25 sierpnia, niedziela, godz. 18:10
Emisja: niedziela, godz. 18:10.

Inna 3
Jenna, kiedyś przeciętna nastolatka, jest obecnie, dzięki rzekomej próbie samobójczej, najpopularniejszą postacią w szkole. Nagła rozpoznawalność ściągnęła na nią zazdrość cheerleaderek, ale też zainteresowanie dwóch najprzystojniejszych w szkole chłopaków. Dziewczyny nie może podjąć decyzji, z którym chłopakiem chciałaby się związać. W trzecim sezonie wszystko odwróci się do góry nogami: jej przyjaciółka Tamara zacznie spotykać się z byłym chłopakiem Jenny, a do szkoły przyjdzie nowy chłopak. Teraz wybór będzie jeszcze trudniejszy.
Premiera: 15 września, niedziela, godz. 19:30
Emisja: niedziela, godz. 19:30

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl, Facebooku, Twitterze, Google Plus oraz Pinterest.

Poniedziałek, 01. Lipca 2013

fb custom audience

adform