Selena Gomez o dorastaniu

  'To nie jest łatwe'

  Selena Gomez skończyła ostatnio 21 lat. To dla niej czas pewnych podsumowań zwłaszcza, że dopiero od niedawna zaczęła zrywać ze swoim dawnym wizerunkiem grzecznej gwiazdy Disneya…

  ‘Wciąż jestem w trakcie transformacji z Seleny-dzieciaka w dorosłą osobę. To naturalny proces i czasem wciąż czuję się jak piętnastolatka’ – powiedziała w wywiadzie dla Access Hollywood. ‘Co jest aktualne dzisiaj, jutro już nie musi takie być. Staram się jak mogę, ale dorastanie nie jest łatwe – jeszcze nie ukończyłam tej drogi. Wciąż mam wiele do zrobienia’ – dodała.

  ‘Najbardziej atrakcyjna cechą w kobiecie jest pewność siebie. W tym roku skończyłam 21 lat, wydarzyło się mnóstwo wspaniałych rzeczy, ale potrzebuję jeszcze więcej pewności siebie’ – wyznała Sel, która wcześniej, w innym wywiadzie, opowiedziała, jak borykała się w dzieciństwie z nieśmiałością.

  Nie ulega wątpliwości, że Selena nie jest już tą dawną, grzeczną gwiazdka Disneya – to już młoda kobieta, która zachwyca urodą i odwagą w kreowaniu nowego wizerunku, co pokazała w głośnym filmie ‘Spring Breakers’.

  Jak myślicie, Selena zmierza w dobrym kierunku?

  Piątek, 09. Sierpnia 2013

  fb custom audience

  adform