NIE WIEDZIAŁAM, JAK SIĘ NAZYWAM! – TOLA SZLAGOWSKA O PRZETRWANIU W LOS ANGELES I SPEŁNIANIU MARZEŃ

Z okazji premiery serialu L.A. Complex, MTV zaprosiło do Polski Tolę Szlagowską. Piosenkarka znana niegdyś z zespołu Blog 27, najmłodsza w historii laureatka nagrody MTV Europe Music Award, postanowiła spróbować swoich sił w Mieście Aniołów.

Tola opowiedziała MTV o swoich doświadczeniach z Los Angeles i porównała je z losami bohaterów serialu, którzy tak, jak ona, przyjechali do tego miasta, by spełnić swoje marzenia o byciu aktorami, tancerzami, producentami czy komikami.
W pierwszej części wywiadu piosenkarka wyznaje, że przyjazd do L.A. i pójście do szkoły muzycznej były dla niej bardzo stresujące. Pamiętam pierwszy dzień w szkole. Nie zjadłam śniadania, byłam po prostu zestresowana. Nie wiedziałam, jak się nazywam! […] Byłam przytłoczona tym, że wszystko jest takie inne, że nikogo tam nie znałam i tym, że na pewno nikt mnie nie będzie lubił. Widziałam wszystko w czarnych kolorach.
Tola również wyznaje, że L.A. bardzo ją zmieniło. Za czasów Bloga 27 zupełnie nie miałam dystansu do tego, co się działo. […] Pobyt w Los Angeles na pewno nauczył mnie spontaniczności i zaczęłam lepiej rozumieć, na czym to wszystko polega. Już tak bardzo się
nie przejmuję, jak kiedyś.

W L.A. jest taka wielka masa – mówi piosenkarka o swoich spostrzeżeniach – każdy tam jedzie po to, aby odnieść sukces. Nie ważne, czy chce robić muzykę, czy chce tańczyć, czy chce być makijażystą. Każdy chce odnieść mega duży sukces, a konkurencja jest niesamowicie wielka.

Aby utrzymać się w Los Angeles Tola musiała pójść do pracy. W zasadzie wszyscy moi znajomi, którzy są muzykami, nie żyją z muzyki. L.A. nie jest tanim miejscem. Ja jestem nianią. Zajmuję się trójką dzieci i też ostatnio zaczęłam pracować jako stylistka – opowiada MTV młoda piosenkarka.

W Los Angeles, co druga osoba, którą spotykam mówi, że jest „producentem” albo „managerem”
i obiecuje wielkie rzeczy – wspomina o swoich doświadczeniach artystka – Ludzie tam strasznie dużo mówią i potem nic z tego nie wynika. Przez pierwsze trzy miesiące myślałam sobie: wow, poznałam tego i tego i obiecał, że pomoże mi zrobić nie wiadomo co. A potem, albo nie odbiera telefonu, albo okazuje się, że w ogóle nie ma takiej osoby. Teraz już wiem z doświadczenia, że jak idę na spotkanie, to staram się nie ekscytować. To nie ma sensu, bo potem mam depresję przez tydzień – myślałam, że już się udało, a tu jednak nie!

Serial L.A. Complex opowiada o tym, jak przetrwać w Mieście Aniołów. Główną bohaterką serialu jest aspirująca aktorka Abby, która wyrusza z Kanady na podbój Los Angeles. Na miejscu spotyka ją wiele rozczarowań – zrezygnowana i spłukana, zamieszkuje w kompleksie budynków, który mieszkańcy przewrotnie nazywają Lux. Tam poznaje innych śmiałków, którzy także próbują zaistnieć w show-biznesie. Grupa znajomych zrobi wszystko, by zrealizować swoje marzenia. Chęć ich spełnienia nie raz okaże się ważniejsza niż uczucia innych, a stworzenie normalnego związku w grzesznym Los Angeles – prawie niemożliwe.

Wywiad z Tolą Szlagowską na stronie MTV http://www.mtv.pl/newsy/29009-l-a-tola

Emisja L.A. Complex: niedziela, godz. 22:00

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl, Facebooku, Twitterze, Google Plus oraz Pinterest.

Środa, 08. Maja 2013

fb custom audience

adform