NASTOLATKI PRZED OŁTARZEM, CZYLI „PAŃSTWO BARDZO MŁODZI” W MTV

Młodzi i święcie przekonani o dozgonnej miłości do swojej drugiej połówki. Sakramentalne „TAK” przed kamerami już w MTV!

Oscar i Jordan to para homoseksualnych nastolatków, która postanawia wziąć ślub. Jednak w Teksasie, gdzie mieszkają, śluby osób tej samej płci są zakazane. Pomimo tego, mężczyźni są zdeterminowani, żeby wstąpić w związek małżeński. Niestety nie wiedzą, jak poinformować o tym swoich rodziców. Natomiast Ben i Kristin potajemnie byli zaręczeni, a chłopak postanowił przyspieszyć ceremonię planując ją za plecami swojej ukochanej.

Najnowsza produkcja MTV opowiada o ludziach bardzo młodych, którzy wbrew panującym trendom, postanawiają powiedzieć sobie legendarne „I do”. Program dokumentalny skupia uwagę wokół problemów, z jakimi muszą radzić sobie przyszli „Państwo bardzo młodzi”.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez MTV, chociaż współcześni millenialsi martwią się sytuacją ekonomiczną, to jednocześnie określają siebie jako szczęśliwych. Jednym z głównych źródeł szczęścia jest dla nich właśnie rodzina. Jednak młodzi ludzie, którzy w tak wczesnym wieku postanawiają stanąć na ślubnym kobiercu często nie są traktowani poważnie. Rodzice najpierw śmieją się z „romantyczno-naiwnej” decyzji swoich dzieci, by później próbować ich od niej odwieść. Reakcje rówieśników również nie są zbyt przychylne. Zaskoczenie, uśmiech, skromne życzenia, a na końcu śmiech przez łzy. „Państwo bardzo młodzi” muszą radzić sobie ze wszystkimi emocjami.
Kamery MTV będą śledzić losy „Państwa bardzo młodych” – począwszy od ślubnych przygotowań, aż po pierwszą rocznicę ślubu. W programie poznamy pary, które muszą zmierzyć się z niechęcią bliskich wobec swojej drugiej połówki.

Serial dokumentalny to zbiór historii, które zaczynają się naiwną radością, a kończą poważnymi decyzjami dotyczącymi tak kontrowersyjnych tematów, jak religijne podziały czy małżeństwa homoseksualne. Czy młode pary poradzą sobie z nieprzychylnym nastawieniem otoczenia i dochowają swojej przysięgi?Zdarzają się jednak wyjątki od reguły, kiedy to inni ludzie (nawet sporo starsi!), potrafią podejść
do tematu z większym dystansem i dozą humoru. Tacy właśnie są Zeke i Stella, zgrana para ze sporym stażem, którzy podpowiadają w zabawny sposób, jak wytrwać w małżeństwie.

Krótkie filmy z poradami tej pary dostępne już są na stronie MTV (http://www.mtv.pl/shows/panstwo-bardzo-mlodzi), a także na fan page’u MTV na Facebooku. Zeke i Stella będą radzić młodym, jak „kochać i przeżyć”.

Jeden z filmów Stelli i Zeke pt. „wierność” pod linkiem:
http://www.mtv.pl/shows/panstwo-bardzo-mlodzi/episodes/zeke-i-stella-porady-malzenskie-wiernosc/video/zeke-amp-stella-wierno-%C3%A6-886511/
Emisja: niedziela, godz. 18:10

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl, Facebooku, Twitterze, Google Plus oraz Pinterest.

Wtorek, 12. Marca 2013

fb custom audience

adform