NO SLEEP ‘TILL BROOKLYN! PO RAZ PIERWSZY W HISTORII GALA MTV VIDEO MUSIC AWARDS ODBĘDZIE SIĘ NA NOWOJORSKIM BROOKLYNIE! Trzydziesta gala MTV Video Music Awards odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia w Barclays Center w Nowym Jorku.

To światowej rangi wydarzenie, podczas którego wręczane są muzyczne nagrody za najlepsze teledyski. Wśród kategorii, bezspornie najważniejszą jest Teledysk roku. O statuetki MTV VMA walczą największe gwiazdy, które licznie przybywają na ceremonię.

Gala, która w swojej historii miała miejsce w największych miastach Ameryki, pierwszy raz odbędzie się w Barclays Center na Brooklynie. W tej szczególnej dzielnicy Nowego Jorku wychowały się takie gwiazdy jak MGMT, Jay-Z czy Beastie Boys.

Od tętniącej życiem sceny dla artystów po legendarne koncerty największych gwiazd, Brooklyn wraca na mapę jako stolica kultury, gdzie muzyka tworzona jest każdego dnia – powiedział Stephen Friedman, President of MTV. Nie możemy się doczekać, żeby 25 sierpnia móc dopisać do historii Brooklynu kolejny rozdział – największą muzyczną noc – MTV Video Music Awards.

Znaki rozpoznawcze Brooklynu to park rozrywki Cyclone oraz most brooklyński. Teraz ikoną tego miejsca może stać się również gala MTV VMA – dodał burmistrz Michael R. Bloomberg.

Gala MTV Video Music Awards to symbol popkultury, wyznacza trendy w muzyce i rozrywce. Cieszymy się, że wielkie gwiazdy pojawią się właśnie u nas – powiedział Brett Yormark, CEO Barclays Center.

Gala MTV odbywa się nieprzerwanie od 1984 roku. To właśnie na scenie tej gali miał miejsce kultowy występ Madonny z piosenką „Like a Virgin”. Również dla Beyonce MTV VMA była przełomowa – podczas tego wydarzenia odbył się pierwszy w historii solowy występ artystki (2003).

Od mięsnej kreacji Lady Gagi po słynne wtargnięcie Kanye Westa na scenę – gala MTV Video Music Awards jest wydarzeniem, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl, Facebooku, Twitterze, Google Plus oraz Pinterest.

Wtorek, 26. Marca 2013

fb custom audience

adform