'To Macklemore powinien wygrać, nie Kendrick!'

Schoolboy Q o MTV VMA

Ceremonia rozdania nagród MTV Video Music Awards coraz bliżej! Gala odbędzie się 25 sierpnia w Nowym Jorku. To wtedy poznamy tegorocznych zwycięzców i dowiemy się, kto wróci do domu ze statuetką Moonmana.

Nie tylko fani dobrej muzyki, ale i same gwiazdy zastanawiają się, kto ma największe szanse na nagrodę w tym roku. Raper Schoolboy Q w wywiadzie dla MTV News skomentował kategorię Najlepszego wideo hip-hopowego – jest zdania, że powinien wygrać Macklemore ze swoim klipem do numeru ’Can’t Hold Us’. Ceni jego pracę wyżej, niż teledysk swojego zioma Kendricka Lamara!

‘Oczywiście kibicuję Kendrickowi, ale to Macklemore powinien wygrać. Sądzę zresztą, że Kendrick myśli podobnie’ – powiedział raper. ‘Lubię dobre produkcje, a to wideo jest totalnie szalone. Podoba mi się bardziej niż ’Swimming Pools’ Kendricka’ – dodał.

Który z raperów zdobędzie statuetkę, dowiemy się jeszcze w tym miesiącu – czas pokaże, kto wróci do domu ze statuetką! Komu kibicujecie bardziej – Macklemore’owi czy Kendrickowi Lamarowi?

Gala MTV Video Music Awards 2013 odbędzie się 25 sierpnia w Nowym Jorku. Transmisja na żywo w nocy z 25 na 26/08, od godz. 02:00!.

Piątek, 09. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform