Justin Bieber nago...

...odwiedza babcię.

Jeżeli myśleliście, że już koniec doniesień o kolejnych wyczynach Justina Biebera, to grubo się myliliście. Słyszeliśmy już o tym, jak kłócił się z paparazzi i sąsiadami, jak wziął udział w bójce w klubie czy pluł na fanów z hotelowego balkonu (nie wspominając o sikaniu do wiadra w restauracji). Ale nie słyszeliśmy o tym, że… złożył odwiedziny babci, świecąc gołym tyłkiem.

Zastanawiacie się, o co chodzi tym razem? Otóż niedawno do sieci wyciekły zdjęcia, na których gwiazdor… biega po domu ZUPEŁNIE NAGO, zasłaniając się tylko i wyłącznie swoją gitarą! Brzmi jak niezłe szaleństwo, ale to wcale nie koniec. Biebs poszedł w takim stroju do swojej babci! Musiała przeżyć niezły szok, kiedy otworzyła drzwi i zobaczyła Justina na golasa z gitarą

Nie jest to świeża sprawa – fotki zrobiono w zeszłym roku w Toronto, kiedy Biebs pojechał do rodziny na Święto Dziękczynienia. Choć każda belieberka zabiłaby za nagiego Justina w drzwiach, babcia raczej nie była zachwycona… A jaka byłaby Wasza reakcja na takie odwiedziny?

Wtorek, 13. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform