Katy Perry zaśpiewa 'Roar' na MTV VMA

Będzie magicznie!

Na ceremonii rozdania nagród MTV Video Music Awards 2013 wystąpi wiele gwiazd, ale jedną z artystek budzących największe emocje jest Katy Perry. Piosenkarka wykona podczas gali singiel ‘Roar’, zwiastujący nowy album ‘PRISM’. Bonnie McKee, autorka tekstów wielu piosenek i współpracowniczka Katy, zapowiada wielkie emocje.

McKee mówi, że jest bardzo podekscytowana nowym krążkiem Katy, który ma być zupełnie inny od poprzednich – nie tak cukierkowy, jak do tej pory, za to bardziej dojrzały i poruszający wiele emocji.

‘Jestem podekscytowana! To niesamowite słyszeć podczas występu artysty tekst piosenki, który napisałam, patrzeć na tłum fanów i oceniać ich reakcje. To naprawdę magiczny moment. Płaczę za każdym razem’ – powiedziała Bonnie w wywiadzie dla MTV News.

Współautorka tekstu ‘Roar’ już szykuje chusteczki na występ Katy Perry na MTV Video Music Awards. To oznacza tylko jedno – tego występu nie możecie przegapić!

Gala MTV Video Music Awards 2013 odbędzie się 25 sierpnia w Nowym Jorku. Transmisja na żywo w nocy z 25 na 26 sierpnia, od godz. 02:00.

Poniedziałek, 19. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform