Harry Styles: mogę robić, co chcę, bo...

...jestem ostrożny!

W ostatnim wywiadzie z The Sun jeden z członków zespołu One Direction, Harry Styles, zdradził szczegóły swojego codziennego życia jako gwiazdora. Przyznał, że ciężko jest żyć normalnie, gdy wszyscy są nim zainteresowani, a paparazzi depczą mu po piętach – ma jednak sposób na to, żeby robić zawsze to, na co ma ochotę.

‘Możesz robić, co chcesz, o ile robisz to ostrożnie. Jeżeli możesz w każdej chwili wsiąść do samochodu i odjechać, wszystko jest w porządku’ – powiedział w wywiadzie Harry. ‘Kiedy słyszę o sobie plotki, nie rozmyślam o nich całymi dniami – to przecież nie jest ważne. Moje życie prywatne to tylko część mnie’ – dodał gwiazdor.

Harry Styles opowiedział również w wywiadzie o swoich tatuażach. ‘Mam już jakieś 43 tatuaże, ale 20 z nich to tylko zawijasy. To raczej nie koniec. Moja mama nie jest nimi zachwycona, szczególnie tymi na dłoniach. Zawsze powtarza, że będę fatalnie wyglądał z takimi dłońmi w przyszłości, jako żonaty facet’ – wyznał Harry.

Co myślicie o podejściu Harry’ego – jak szaleć, to ostrożnie? Też wychodzicie z tego założenia? Czy po prostu lubicie pójść na całość, niekoniecznie dbając o konsekwencje?

Poniedziałek, 19. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform