Urodziny Demi Lovato!

Śpiewamy sto lat!

Ale ten czas leci! Dzisiaj Demi Lovato kończy dziś 21 lat! Demi urodziła się 20 sierpnia 1992 roku. Z muzyką miała kontakt od dzieciństwa – zaczęła uczyć się gry na pianinie w wieku 7 lat. Wkrótce potem udało jej się dostać do TV – wystąpiła w serialu “Barney i przyjaciele”, na planie którego poznała Selenę Gomez.

Prawdziwą sławę Demi zawdzięcza kontraktowi z wytwórnią Disneya i serialom takim, jak “Camp Rock”, “Don’t Forget” i “Słoneczna Sonny”. Oprócz działalności aktorskiej, Demi ma na swoim koncie już 4 albumy studyjne i liczne koncerty.

Gwiazda znana jest również z aktywności na polu walki z zaburzeniami odżywiania i bully’ingiem. Sama przechodziła przez podobne problemy, z czego zwierzała się w dokumentalnym filmie “Demi Lovato: Stay Strong”. Teraz wspiera osoby, które cierpią z powodu podobnych problemów, angażując się w licznej kampanie.

Demi Lovato jest nominowana do nagrody VMA w kategorii Najlepszy teledysk (‘Heart Attack’). Życzymy jej, żeby wygrała i wróciła do domu z moonmanem! A czego Wy jej życzycie?

Wtorek, 20. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform