Najlepsze pary ceremonii VMA!

Zobaczcie galerię najsłynniejszych gwiazdorskich par, które pojawiły się na galach VMA!

Do ceremonii rozdania nagród MTV Video Music Awards zostało tylko kilka dni! Jak wiadomo, podczas każdej gali najważniejsze są gwiazdy. Ile razy oglądając relacje z różnych ceremonii rozpływaliście się nad tym, jak słodko wyglądała ta czy inna gwiazdorska para? No właśnie!

Dlatego z okazji tegorocznej gali MTV Video Music Awards przygotowaliśmy dla Was szybki przegląd najsłodszych, najseksowniejszych i najbardziej imponujących par obecnych na ceremonii! Obejrzyjcie galerię! Która para jest Waszą ulubioną?

1.* Beyoncé i Jay-Z* – ich występ na MTV VMA 2003 zrobił furorę. Nie byli jeszcze małżeństwem… Pięknie razem wyglądają, prawda?

2. Justin Bieber i słodki buziak dla Seleny Gomez na MTV VMA 2011. Wtedy jeszcze wszystko było między nimi idealnie.

3. Justin Timberlake i Britney Spears na MTV VMA 2000 – pamiętaliście w ogóle, że kiedyś byli razem?

4. Taylor Swift i Joe Jonas na MTV VMA 2008. Rozstanie nastąpiło szybko i zaowocowało wieloma dobrymi piosenkami Tay. Nie narzekamy!

5. Nick Lachey i Jessica Simpson na MTV VMA 2005 – przesłodko i po prostu idealnie! Szkoda, że kilka miesięcy później się rozwiedli…

6. Kurt Cobain i Courtney Love na MTV VMA 1994 – nic dodać, nic ująć. Na zdjęciu jest jeszcze ich słodka córeczka Frances Bean. Chyba jedna z najbardziej ikonicznych fot związanych z MTV VMA…!

7. Michael Jackson i Lisa Marie Presley na MTV VMA 1994 – dostojnie i glamour!

8. Katy Perry i Niall Horan na MTV VMA 2012 – chłopak miał szczęśliwy dzień!

9. Kid Rock i Pamela Anderson na MTV VMA 2001 – Pam wciąż była wtedy ikoną seksu!

10. Britney Spears całuje Madonnę na MTV VMA 2003 – wszyscy pamiętamy ten moment! Wprawdzie Brit i Madonna nigdy parą nie były, ale tego wydarzenia nie da się zapomnieć!

Wtorek, 20. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform