Katy Perry daje głos fanom!

Chce, aby wybrali kolejny singiel

Wszyscy fani Katy Perry z wielką niecierpliwością oczekują na premierę jej kolejnego albumu zatytułowanego ‘PRISM. Kiedy Katy wypuściła pierwszy singiel promujący krążek – mowa oczywiście o ‘Roar’ – jej wielbiciele byli zachwyceni!

Decyzję o tym, który utwór zostanie kolejnym singlem, Katy pozostawia… fanom! Zorganizowała głosowanie na Twitterze połączone z ciekawą zabawą. Używając hashtagu #KatyNow można odblokować wskazówki dotyczące jej nowego albumu – takie jak tytuły piosenek i teksty. Dzięki wskazówkom w weekend gracze będą mogli posłuchać dwój piosenek Katy z nowej płyty na stronie http://katyperry.pepsi.mtv.com/ i wybrać tę, która im bardziej przypadnie do gustu.

Kolejny etap to głosowanie na piosenkę – także za pośrednictwem Twittera. Zwycięski kawałek poznamy w trakcie ceremonii rozdania nagród MTV Video Music Awards już w tę niedzielę! Transmisja na żywo odbędzie się w nocy z 25 na 26 sierpnia, od godz. 02:00.

Nieźle, prawda? To super, że Katy postanowiła pozwolić fanom zadecydować, który jej singiel ukaże się jako drugi! Będziecie głosować?

Środa, 21. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform