MTV VMA 2013 - najlepsze momenty!

Zobacz galerię i dowiedz się, co się działo!

Ceremonia rozdania nagród MTV Video Music Awards 2013 już za nami! Znamy już listę zwycięzców, teraz czas na pewne podsumowania. Kto zaliczył najlepszy, najbardziej emocjonujący występ? Kto podbił czerwony dywan, a kto postanowił zrobić mały performance? Oj, było tego sporo!

Pharrell Williams na rowerze na czerwony dywan! Za nim jechało około 10 innych rowerzystów. Była to powtórka z Jareda Leto, który dokładnie w ten sposób pojawił się na ceremonii rozdania nagród VMA w 2010.

W sieci huczy (i będzie jeszcze długo huczeć) o Miley Cyrus, która wykonała na scenie gorący taniec z Robinem Thicke podczas wspólnego ‘Blurred Lines’. Miley dała się ponieść emocjom i poszła na całość do tego stopnia, że nawet sam Robin wydawał się zaskoczony!

Wzruszających momentów dostarczył wszystkim Macklemore – najpierw wykrzyknął ze sceny do swojej narzeczonej Tricii, że jest miłością jego życia, potem apelował o równość i przestrzeganie praw homoseksualistów. Lady Gaga, której ten temat jest bardzo bliski, była poruszona jego słowami!

Ważne momenty jeżeli chodzi o wykony? Z pewnością trzeba wspomnieć o reaktywowanym na cześć MTV VMA 2013 zespole 'N Sync. Chłopaki pod wodzą Justina Timberlake’a wykonali numer ‘Bye Bye’, co pozbawiło fanów nadziei na szerszą współpracę muzyków czy stałe reunion. Wykon był jednak cudowny – Lady Gaga i Taylor Swift wręcz szalały ze szczęścia! Oprócz tego świetny występ Gagi (jak zwykle na VMA – nie zawiodła!), Kanye Westa i Katy Perry, o których niedługo napiszemy Wam bardziej szczegółowo.

Powtórki gali VMA pojawią się na naszej antenie w tym tygodniu w następujących terminach:

poniedziałek, godz. 20:15

wtorek, godz. 10:05, 20:15

środa, godz. 11:00, 21:05

czwartek, godz. 00:00

piątek, godz. 10:05

sobota, godz. 12:00, 20:00

niedziela, godz. 14:35

Zapraszamy!

Poniedziałek, 26. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform