Lady Gaga na MTV VMA 2013

Dała czadu na scenie!

Lady Gaga jak zwykle okazała się niezawodna – jej performance na tegorocznej ceremonii rozdania nagród MTV Video Music Awards po prostu miażdżył! Zacznijmy jednak od początku…

Mother Monster weszła na czerwony dywan we wspaniałej, mrocznej stylizacji. Długa suknia z kokardą w pasie z czarnym, połyskliwym trenem ładnie kontrastowała ze skromnym jak na Gagę makijażem. Całości dopełniały ciekawe okulary – połączenie aviatorów i lennonek – i kolczyk w nosie. Na scenie jednak zobaczyliśmy totalną metamorfozę – i to nie jedną!

Lady Gaga wykonała na żywo swój najnowszy numer ‘Applause’. Pokazała się na scenie w kilku strojach. Wyszła w niesamowitej, graficznej białej kreacji. Długa, biała szata i artystyczne nakrycie głosy szybko jednak ustąpiły czarnemu kombinezonowi z czepkiem. Kolejny outfit sceniczny? Kombinezon, niebieska spódniczka i żakiet oraz blond peruka!

Po kilkunastu sekundach kolejna metamorfoza – ekscentryczny makijaż i żółte włosy. Na koniec Gaga wystąpiła jako Wenus w bikini z muszli – stylizacja znana już wszystkim z teledysku do ‘Applause’. W ostatniej kreacji Mother Monster czuła się tak dobrze, że już w niej została, imprezując z innymi gwiazdami na widowni.

Zobaczcie Lady Gagę na VMA 2013 ponownie, oglądając jedną z powtórek gali na naszej antenie!

poniedziałek, godz. 20:15

wtorek, godz. 10:05, 20:15

środa, godz. 11:00, 21:05

czwartek, godz. 00:00

piątek, godz. 10:05

sobota, godz. 12:00, 20:00

niedziela, godz. 14:35

Zapraszamy!

Poniedziałek, 26. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform