Najsłynniejsze odsłony na MTV VMA!

Kto pokazał najwięcej ciała?

Piękne stroje to nie wszystko – niektóre gwiazdy, aby zabłysnąć na czerwonym dywanie, stawiają na baaardzo roznegliżowane stylizacje. W końcu wiadomo, że półnagie, zgrabne ciało przyciąga uwagę! W tym roku na MTV Video Music Awards nieco prowokacyjnie ubrała się modelka Erin Wasson – jednak półnagich gwiazd w historii imprezy było o wiele więcej!

Zobaczcie kompilację TOP negliżu na MTV VMA!

1. Carmen Electra (MTV VMA 1997) – znana modelka i aktorka. Niby kreacja długa po kostki, a jednak widać, że Carmen odpuściła sobie bieliznę tego wieczoru…

2. Lil’ Kim (MTV VMA 1999) – raperka od zawsze słynie z szalonych strojów, które niestety zwykle jej nie służą. W 1999 roku świeciła golizną w okolicy lewej piersi…

3. Rose McGowan (MTV VMA 1998) – gwiazda ‘Maczety’ i ‘Grindhouse: Planet Terror’ w 1998 roku pojechała z nagością. Sznurkowa kreacja pokazała jej pupę w całej okazałości!

4. Pamela Anderson (MTV VMA 2001) – ikona seksu lat dziewięćdziesiątych w ażurowym topie i bardzo wyciętych spodniach. Całkiem apetycznie!

5.Christina Aguilera (MTV VMA 2002) – ultra mini, stanik z szala – Chris wiedziała, jak pokazać swoje atuty!

6. Silvina Luna (MTV VMA 2004) – argentyńska aktorka chyba uszyła tę sukienkę z zasłony pożyczonej od babci… Wyglądała bardzo zgrabnie, ale jednak coś w tym outficie nie grało.

7. Lenny Kravitz (MTV VMA 2004) – co za klata! Co za kaloryfer! Dobrze, że Lenny postanowił nie ukrywać tych kształtów przed światem.

8. Coco (MTV VMA 2005) – kontrowersyjna żona rapera Ice-T postanowiła pokazać się na gali w baaardzo ażurowej i nie mniej obcisłej sukience. Efekt? Oceńcie sami.

9. Lady Gaga (MTV VMA 2013) – Tegoroczny kostium Gagi okazał się hitem, choć prawie go nie było!

10. Steve O. (MTV VMA 2006) – gwiazdor ‘Jackassa’ nie może pochwalić się tak seksowną klatą, jak Lenny Kravitz, ale za to goście gali mogli pooglądać jego tatuaże.

Wtorek, 27. Sierpnia 2013

fb custom audience

adform