Najsłynniejsze odsłony na MTV VMA!

Kto pokazał najwięcej ciała?

Piękne stroje to nie wszystko – niektóre gwiazdy, aby zabłysnąć na czerwonym dywanie, stawiają na baaardzo roznegliżowane stylizacje. W końcu wiadomo, że półnagie, zgrabne ciało przyciąga uwagę! W tym roku na MTV Video Music Awards nieco prowokacyjnie ubrała się modelka Erin Wasson – jednak półnagich gwiazd w historii imprezy było o wiele więcej!

Zobaczcie kompilację TOP negliżu na MTV VMA!

1. Carmen Electra (MTV VMA 1997) – znana modelka i aktorka. Niby kreacja długa po kostki, a jednak widać, że Carmen odpuściła sobie bieliznę tego wieczoru…

2. Lil’ Kim (MTV VMA 1999) – raperka od zawsze słynie z szalonych strojów, które niestety zwykle jej nie służą. W 1999 roku świeciła golizną w okolicy lewej piersi…

3. Rose McGowan (MTV VMA 1998) – gwiazda ‘Maczety’ i ‘Grindhouse: Planet Terror’ w 1998 roku pojechała z nagością. Sznurkowa kreacja pokazała jej pupę w całej okazałości!

4. Pamela Anderson (MTV VMA 2001) – ikona seksu lat dziewięćdziesiątych w ażurowym topie i bardzo wyciętych spodniach. Całkiem apetycznie!

5.Christina Aguilera (MTV VMA 2002) – ultra mini, stanik z szala – Chris wiedziała, jak pokazać swoje atuty!

6. Silvina Luna (MTV VMA 2004) – argentyńska aktorka chyba uszyła tę sukienkę z zasłony pożyczonej od babci… Wyglądała bardzo zgrabnie, ale jednak coś w tym outficie nie grało.

7. Lenny Kravitz (MTV VMA 2004) – co za klata! Co za kaloryfer! Dobrze, że Lenny postanowił nie ukrywać tych kształtów przed światem.

8. Coco (MTV VMA 2005) – kontrowersyjna żona rapera Ice-T postanowiła pokazać się na gali w baaardzo ażurowej i nie mniej obcisłej sukience. Efekt? Oceńcie sami.

9. Lady Gaga (MTV VMA 2013) – Tegoroczny kostium Gagi okazał się hitem, choć prawie go nie było!

10. Steve O. (MTV VMA 2006) – gwiazdor ‘Jackassa’ nie może pochwalić się tak seksowną klatą, jak Lenny Kravitz, ale za to goście gali mogli pooglądać jego tatuaże.

Wtorek, 27. Sierpnia 2013

fb custom audience
google remarketing

adform