MTV EMA 2013 - WŁADZA W RĘKACH FANÓW

Wielkimi krokami zbliża się 20. gala EMA MTV 2013, która odbędzie się już 10 listopada w Amsterdamie. Fani zagłosują na swoich ulubionych artystów i rozstrzygną, który z nich otrzyma statuetkę za najbardziej oddaną grupę wielbicieli.

Dziś rozpoczął się etap pre-nominacji do nagrody „Najwięksi Fani”, jednej z najbardziej ekscytujących kategorii na MTV EMA 2013. Statuetka uhonoruje zagorzałych fanów i rozstrzygnie, który artysta może pochwalić się grupą najbardziej oddanych wielbicieli w świecie muzyki.
Stacja MTV wybrała 15 gwiazd pre-nominowanych do nagrody. Od dziś, aż do 15 września, fani mogą zbierać punkty na konto swojego idola. By go wesprzeć mogą m.in. obejrzeć teledysk, podzielić się linkiem ze strony www.mtvema.com, zagłosować w sondzie, czy polubić profil ulubionego wykonawcy. Począwszy od 8 września, każdego dnia eliminowany z wyścigu o nagrodę będzie artysta z najniższą liczbą punktów, tak by zawęzić listę i zmobilizować fanów do działania. Pięciu piosenkarzy, którzy uzbierają najwięcej punktów dołączy do grona oficjalnych nominowanych
w kategorii „Najwięksi Fani”. Oficjalna lista artystów, którzy zawalczą o statuetkę, zostanie ogłoszona już 17 września.
Pełen opis zasad konkursu: http://uk.mtvema.com/biggest-fans

Środa, 04. Września 2013

fb custom audience

adform