G-shock Scoot Battle Poland 2013

Impreza pod patronatem MTV! Jazda na maksa!

W najbliższą sobotę 14-go września zapraszamy na drugą edycję Mistrzostw Polski w wyczynowej jeździe na hulajnodze. W warszawskim skateparku Jutrzenka (ul. Rozbrat 5) skakać będą najlepsi zawodnicy z całej Europy. Takiej jazdy na hulajnogach jeszcze nie było!

Mistrzostwa Polski w wyczynowej jeździe na hulajnodze G-shock Scoot Battle Poland – to największa tego typu impreza w Polsce. W tym roku start w zawodach zapowiedziało ponad 100 zawodników. Każdy z nich zaprezentuje swoje umiejętności w dwóch z trzech konkursów (Międzynarodowy Mistrz Polski, Junior Champion oraz Best Trick). Backflip, frontflip, superman, flara – to tylko niektóre z trików, które pokażą zawodnicy. Walka o podium będzie naprawdę ostra – pula nagród to ponad 2 tysiące euro!

G-shock Scoot Battle Poland to również impreza dla najmłodszych miłośników jazdy na hulajnodze. W trakcie mistrzostw trenerzy z Razor Academy Poland udzielać będą bezpłatnych lekcji jazdy i porad odnośnie sprzętu. Jeśli dopisze pogoda, przed skateparkiem, dla najmłodszych hulajnogowiczów i początkujących, zorganizowany zostanie specjalny tor przeszkód i wypożyczalnia sprzętu.
Dodatkowe atrakcje to: bezpłatna strzelnica (Vapor – kulki, które nie zostawiają śladów na ubraniach), pokaz niszczenia zegarków G-shock oraz malowanie wielkiego hulajnogowego muralu.

Wstęp na mistrzostwa jest* bezpłatny*.

*Startujemy o godzinie 10: 00, 14 września skatepark Jutrzenka ul. Rozbrat 5 Warszawa.
*
Zapisy i rejestracja: www.scootbattlepoland.pl

Poniedziałek, 09. Września 2013

fb custom audience

adform