LEGENDA AMERYKAŃSKIEJ TELEWIZJI OGŁOSI NOMINOWANYCH MTV EMA 2013

Już za dwa miesiące Amsterdam ogarnie muzyczna euforia. Wszystko za sprawą 20. gali MTV EMA, która w tym roku odbędzie się 10 listopada właśnie w tym mieście. Do tej pory ściśle strzeżoną tajemnicą pozostają nazwiska nominowanych. Już 17 września ogłosi je legenda amerykańskiej telewizji – Ron Burgundy.
Ron Burgundy to główny bohater filmu Legenda Telewizji (Anchorman: The Legend of Ron Burgundy), który w czasach swojej świetności nazywany był królem informacji San Diego. Teraz będzie miał możliwość ogłoszenia nominowanych do nagród EMA. Wybór Rona nie jest przypadkowy – to postać zabawna, oryginalna i nieszablonowa. W taki właśnie sposób ma on przedstawić nazwiska artystów ubiegających się o statuetkę MTV. W tę niezwykłą osobowość wcieli się oczywiście genialny Will Ferrell – amerykański aktor i scenarzysta filmowy wielokrotnie nagradzany za role
w produkcjach komediowych.
Tegoroczna gala MTV EMA 2013 będzie emitowana przez ponad 60 kanałów MTV. Poczynając od 1994 roku, gala rozdania nagród MTV EMA zdążyła już dawno ugruntować swoją pozycję na rynku, jako jedna z najbardziej niesamowitych imprez muzycznych na świecie. Zeszłoroczna gala, która odbyła się we Frankfurcie, pobiła swoje wszelkie dotychczasowe rekordy – obejrzało ją ponad 39 milionów widzów. Fani z całego świata również pobili rekord – oddali łącznie ponad 183 miliony głosów.

Wcześniejsze edycje MTV EMA gościły ikony wszelkich stylów muzycznych, od popu, poprzez rock, aż po hip-hop. Gale uświetniły takie gwiazdy, jak: Beyoncé, Katy Perry, Taylor Swift, Jay-Z, Rihanna, Green Day, Madonna, Justin Bieber, Shakira, No Doubt, Kanye West, Selena Gomez, Bon Jovi, Alicia Keys, Tokio Hotel, Red Hot Chili Peppers, Kings of Leon, U2, Coldplay, Prince, Lady Gaga i wiele, wiele innych.

Oficjalna lista artystów, którzy zawalczą o statuetkę, zostanie ogłoszona już 17 września o godz. 12:00 w MTV.

Wtorek, 10. Września 2013

fb custom audience

adform