MTV EMA Pre-Party w Warszawie!

Wydarzenie będzie wstępem do gali MTV EMA 2013!

W tym roku Warszawę spotkało niemałe wyróżnienie – to właśnie w tym mieście odbędzie się impreza poprzedzająca galę MTV Europe Music Awards 2013! Zanim wydarzenie rozkręci się na dobre w Amsterdamie, otworzymy je imprezą w warszawskim Soho Factory – już 30 października.

“Gościem specjalnym gali będzie Dizzee Rascal! ":http://www.mtv.pl/newsy/38993-dizzee-rascal-na-na-mtv-ema-pre-party

Podczas MTV EMA Pre-Party zostanie wręczona nagroda w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca MTV EMA 2013, której zwycięzca – Zespół Bednarek – zawalczy o miano Najlepszego Europejskiego Artysty!

Ceremonię poprowadzą Patrycja Kazadi i Tomek Torres!

*Więcej o MTV EMA Pre-Party: *

Kiedy: 30/10/2013
Gdzie: Soho Factory, Mińska 25, 03-808 Warszawa

Co się będzie działo: Koncerty gwiazd (w tym występ gościa specjalnego – Dizzeego Rasacala), wręczenie nagrody dla Najlepszego Polskiego Wykonawcy MTV EMA 2013 (Zespół Bednarek)

O czym warto pamiętać:
- Wszystkie występy artystów będą nagrywane. Relacja z MTV EMA Pre-Party zostanie wyemitowana na antenie MTV Polska 10/11/2013 o godz. 19:00;
- Impreza nie jest biletowana

TUTAJ możecie zapoznać się z regulaminem imprezy! ":http://f.cl.ly/items/2d0f3G1A1U1a1a2j0O1r/Regulamin_MTVEMAPre_Party-28-10-2013-WRD.doc%282%29.pdf

*Kilka słów o polskich nominowanych do MTV EMA 2013: *

Najlepszy Polski Wykonawca MTV EMA 2013 Zespół Bednarek – jego frontmanem jest Kamil Bednarek, znany również jako MaccaBraa – polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i instrumentalista. W latach 2008-2012 wokalista formacji Star Guard Muffin. Od 2012 roku działa artystycznie pod nową nazwą jako zespół BEDNAREK. Po zajęciu II miejsca w programie telewizyjnym „Mam talent” jego kariera nabrała zawrotnego tempa.

*Donatan *- Witold Czamara, czyli Donatan, to muzyk, inżynier i producent muzyczny, który działa na krajowym rynku od 2002 roku, produkując muzykę z gatunków rap, hip-hop i r’n’b. W 2012 roku znalazł się w rankingu dwudziestu najlepszych polskich producentów hip-hopowych według czasopisma „Machina”.

*Ewelina Lisowska *- młoda wokalistka, której talent muzyczny poznaliśmy dzięki jej udziałowi w II edycji programu “X-Factor”. Urodzona 23 sierpnia 1991 roku od początku interesowała się muzyką. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała jako mała dziewczynka wygrywając liczne konkursy muzyczne i recytatorskie. W 2007 roku ukończyła Szkołę Muzyczną im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu. Występowała na wielu scenach, zarówno polskich jak i zagranicznych (Niemcy, Bułgaria).

Margaret – Jej świat zawsze kręcił się wokół muzyki. W szkole muzycznej oprócz śpiewania uczyła się także gry na saksofonie. Gdy dorosłe życie postawiło ją przed koniecznością wyboru – zdecydowała poświęcić swój czas pracy nad wokalem. I trafiła w dziesiątkę. W pogoni za muzycznymi marzeniami brała udział w rozmaitych festiwalach dla młodych i zdolnych prezentując swoje kompozycje szerszej publiczności. Opłaciło się!

Dawid Podsiadło- to ujmujący młody człowiek. Bystry, ale skromny i rozsądny. Przyjaźń i miłość najbliższych i znane kąty w swojej rodzimej Dąbrowie Górniczej ceniący bardziej niż kolorowe pokusy wielkiego świata. To wystarczy, żeby go polubić, ale to oczywiście zbyt mało, by sięgnąć po jego płytę. Na szczęście „Comfort and Happiness” już od pierwszych dźwięków dowodzi, że mamy do czynienia z debiutem, jakich na polskim rynku trudno szukać.

Więcej na www.mtvema.com

Śledź informacje o MTV EMA 2013 na profilach społecznościowych:
FB: facebook.com/mtvema
Twitter: @mtvema
Instagram: @mtvema
Vine: @mtvema

Biorąc udział w imprezie uczestnik wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku przez VIMN Poland sp. z. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 49. Uczestnik wyraża zgodę na korzystanie przez VIMN Poland oraz upoważnione przez niego podmioty (w szczególności spółki z grupy Viacom) z wizerunku utrwalonego w związku z realizacją imprezy oraz przenosi na VIMN Poland w zakresie nieograniczonym czasowo i terytorialnie wszelkie prawa do korzystania i rozporządzania wizerunkiem uczestnika i jego nagraniami (fotograficznymi, audiowizualnymi, dźwiękowymi) zarejestrowanymi w związku z imprezą.

Wtorek, 17. Września 2013

fb custom audience

adform