Charlotte Crosby wygrała 'Big Brothera'!

Królowa 'Celebrity BB' jest tylko jedna

Specjalna edycja ‘Big Brothera’ dla gwiazd cieszyła się w Wielkiej Brytanii sporym zainteresowaniem. A nas zainteresowała o tyle, że w programie brała udział Charlotte z ‘Ekipy z Newcastle’. Brała udział, a nawet wygrała!

Wśród uczestników programu byli m.in. Courtney Stodden (żona Douga Hutchisona z ‘Zielonej mili’), Louie Spence (choreograf Spice Girls), Mario Falcone (znany z programu ‘The Only Way Is Essex’), Carol McGiffin (piosenkarka i producentka), ABZ Love (muzyk z zespołu 5ive), Danielle Marr (właścicielka salonu urody dla gwiazd) i oczywiście Charlotte Crosby z ‘Ekipy z Newcastle’.

Konkurencja była spora, jednak to właśnie Charlotte została wybrana przez widzów zwyciężczynią programu ‘Celebrity Big Brother’! ‘Nie mogę w to uwierzyć, myślałam, że wszyscy mnie nienawidzą, bo nigdy nie zachowuję się jak dama!’ – powiedziała zszokowana Charlotte, kiedy ogłoszono wyniki.

Jak podkreśliła, udział w programie był dla niej wielką przygodą. Zaprzyjaźniła się z jednym z uczestników – Mario Falcone. ‘Byliśmy totalnie jak rodzeństwo, dużo się śmialiśmy’ – dodała.

Gratulujemy! I przypominamy, że szósty sezon ‘Ekipy z Newcastle’ możecie już oglądać na naszej antenie – premierowy odcinek emitujemy w każdą niedzielę o godz. 23:00!

Środa, 18. Września 2013

fb custom audience

adform