'To nie album, to noc w klubie'

Lady Gaga o krążku 'ARTPOP'

Premiera najnowszej płyty Lady Gagi – mowa oczywiście o ‘ARTPOP’ – odbędzie się 11 listopada. Jednak Lady Gaga już od dawna podsyca zainteresowanie swoich fanów! Po ostatnim bardzo udanym singlu ‘Applause’ (do którego teledysk ma szanse na nagrodę MTV Europe Music Awards → nie zapomnijcie zagłosować!) chyba już wszyscy czekają z niecierpliwością na nowy krążek wokalistki…

Mother Monster udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała fanom, czego mogą spodziewać się po jej nowym albumie. ‘Chciałabym, żebyście naprawdę dobrze się bawili. Chciałam, żeby płyta była do zabawy – od początku, do końca, jak noc w klubie. Kiedy słuchasz ’ARTPOP’, to jakbyś bawił się z przyjaciółmi. I takie było założenie – zrobiłam tę płytę dla siebie i moich przyjaciół, do zabawy’ – powiedziała w radio KIIS FM.

Gaga powiedziała też co nieco o samym singlu ‘Applause’. ‘Wierzę w show business. ’Applause’ pomnaża to, co kocham. Świadomość, że sprawiłam Wam radość. Świadomość, że to było dobre’ – napisała na Twitterze. ‘Tańczę po pokoju i czasami wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem gwiazdą pop, codziennie muszę się uszczypnąć!’ – dodała później.

Widać, że Gaga jest tak samo podekscytowana premierą ‘ARTPOP’, jak jej fani. Czekacie na album od Mother Monster?

Czwartek, 19. Września 2013

fb custom audience

adform