Filmy, na które czekamy!

Zobacz, na co warto się wybrać do kina

Wszyscy żałujemy, że lato się już skończyło, ale jesień też ma swoje dobre strony. Zaczyna się sezon filmowy! W ciągu najbliższych miesięcy czeka nas mnóstwo premier kinowych, z których każda może okazać się megahitem.

Skąd wiedzieć, na co się wybrać? Zobaczymy listę najbardziej oczekiwanych filmów!

1. ‘Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia’ – ciąg dalszy walki z Kapitolem, piękna Jennifer Lawrence z Oscarem na koncie i mnóstwo walki na śmierć i życie. To trzeba zobaczyć!

2. ‘Thor: The Dark World’ – nowy film spod znaku walki bogów. Przystojny Chris Hemsworth, wspaniała Natalie Portman, no i Tom Hiddleston jako złowieszczy Loki. Tego nie można przegapić!

3. ‘Hobbit: Pustkowie Smauga’ – druga część trylogii Petera Jacksona o dzielnej kompanii krasnoludów pod wodzą czarodzieja i hobbita, którzy zmierzą się ze sławnym i okrutnym smokiem…

4. ‘Machete Kills’ – dlatego, że to film Roberta Rodrigueza, dlatego, że pierwsza część była niesamowita i dlatego, że w tej części występuje Lady Gaga jako płatna morderczyni!

5. ‘Carrie’ – remake klasycznego horroru z 1976 roku wg powieści króla grozy, Stephena Kinga. W roli demonicznej nastolatki zobaczymy Chloë Grace Moretz, co samo w sobie świadczy o tym, że ‘Carrie’ to w tym roku pozycja obowiązkowa.

6. ‘Runner Runner’ – Justin Timberlake jako student wplątany w śledztwo FBI. Trzeba czegoś więcej?

Więcej nadciągających premier znajdziecie TUTAJ

Piątek, 20. Września 2013

fb custom audience

adform