Lady Gaga vs Adam Levine - wojna na Twitterze?

Szykuje się niezłe przedstawienie!

No nieźle… Lady Gaga chyba nowego hejtera – jest nim sam Adam Levine, lider zespołu Maroon 5! Przystojny wokalista chyba nie jest fanem talentu Mother Monster i nie obawiał się tego powiedzieć w dosadny sposób.

‘Ugh… Recykling starej sztuki dla młodszej generacji jeszcze nie czyni z ciebie artysty. Czyni cię tylko nauczycielem sztuki’ – zatweetował Adam. ‘Uwielbiam bezwstydnie wręcz pisać i grać muzykę pop – dla siebie i wszystkich wokół. To jest to. Nie potrzeba ekstra dodatków’ – dopisał po chwili.

Tak naprawdę nie wiadomo do końca, czy to miał być pojazd na Lady Gagę, która na gali MTV Video Music Awards pojawiła się w kreacji inspirowanej piętnastowiecznym obrazem ‘Wenus’ Boticellego. Wokalistka odebrała to jednak osobiście…

‘Uh, oh, strażnik sztuki się znalazł’ – napisała na swoim profilu na Twitterze. Fani artystki szybko zaczęli dopytywać, czy Adam faktycznie skrytykował Gagę. ‘madelinemonster, to my, zmieniamy świat. wkurzamy innych atrystów cały czas’ – odpowiedziala jednej z fanek.

Skąd konflikt Lady Gagi i Adama Levine’a? Może jeszcze się dowiemy! Jak sądzicie, o co im poszło?

Poniedziałek, 23. Września 2013

fb custom audience

adform