Piankowa łapka Miley z MTV VMA - skąd się wzięła?

To nawiązanie do... 'Hannah Montana'!

Z pewnością pamiętacie słynny występ Miley Cyrus na MTV VMA 2013, kiedy to seksownie i prowokacyjnie ocierała się o Robina Thicke. Ważną rolę w jej show grała piankowa, kibicowska łapka. Myśleliście, że to jakiś przypadkowy kaprys gwiazdy?

Oj, chyba nie do końca! Okazało się, że łapka została przez Miley wykorzystana jako… nawiązanie do serialu Disneya ‘Hannah Montana’, który uczynił z niej przed laty gwiazdę! Hannah użyła takiego gadżetu w trakcie jednego ze swoich serialowych występów. Miley, która od dawna pokazuje, że nie jest już grzeczną dziewczynką z czasów współpracy z Disneyem, niespodziewanie postanowiła wykorzystać podobną piankową łapkę na MTV VMA!

Jak sądzicie, czy zrobiła to celowo, by z tego gadżetu uczynić pomost pomiędzy przeszłością a teraźniejszością i by przypomnieć fanom i sobie o początkach? A może po prostu zapomniała już, że kiedyś wywijała łapką na planie ’Hannah Montany" i to wszystko to tylko przypadek?

A może gwiazda wyjaśni to w filmie ‘Miley: The Movement’? Przekonajcie się, oglądając go w piątek, 4 października o 20:15!

Czwartek, 26. Września 2013

fb custom audience

adform